Kasa fiskalna dla piekarni

Kasa fiskalna dla piekarni

Poszukujesz kasy fiskalnej, która zaspokoi specyficzne potrzeby piekarni? Kasy jednocześnie wydajnej i niezawodnej, odpornej i prostej w obsłudze?

 

Oto Posnet Revo – doskonała kasa fiskalna dla piekarni, której funkcjonalność dopasujesz do potrzeb swojego biznesu!

 

piekarniaBłyskawicznie obsłużony klient

 

Każdego ranka pod Twoją piekarnią ustawia się długa kolejka klientów? A może jeszcze tak nie jest, lecz chcesz żeby było? Zapewnij swoim klientom najwyższą jakość obsługi dzięki wyjątkowo wydajnemu, szybkiemu mechanizmowi drukującemu z prędkością 47 linii na sekundę! Do tego automatyczny obcinacz oraz nowoczesny system szybkiej wymiany papieru sprawiają, iż ewidencja sprzedaży odbywa się wręcz błyskawicznie!

Pracuj sprawnie i wygodnie dzięki wyjątkowo intuicyjnemu menu kasy fiskalnej Posnet Revo. Korzystaj z funkcjonalnych klawiszy funkcyjnych oraz klawiszy skrótu. Pozwól swoim klientom na kontrolę zakupów, a kasjerowi na komfortową pracę dzięki dwom czytelnym wyświetlaczom. Wznieś jakość obsługi klienta w swojej piekarni na najwyższy poziom i zwiększ zyski!

 

Jednoznaczne nazwy towarów

 

Kasa fiskalna dla piekarni Posnet Revo to urządzenie, które dopasowuje się do potrzeb działalności. Wybierz wielkość bazy PLU – 10 tys. lub 15 tys. nazw towarów do zaprogramowania. Każda nazwa może mieć aż 40 znaków długości. Jednoznaczne nazwy to spełnienie wymogu ustawodawcy i zwiększenie zaufania klientów – z Posnet Revo stworzysz je z łatwością.

Wybierz jeden z dwóch akumulatorów litowo-jonowych – wybierz ten, którego moc i wydajność najbardziej odpowiadają specyfice Twojego biznesu!

kasa fiskalna w piekarni

 

 

Kasa fiskalna dla piekarni w systemie sprzedaży

 

Planujesz podłączyć do kasy terminal płatniczy, czytnik kodów kreskowych, a może inne urządzenia? Dopasuj liczbę i rodzaj łączy komunikacyjnych do swojego planu! Zwróć uwagę, jak doskonale kasa fiskalna Revo współpracuje z terminalem – wszystko odbywa się w sposób automatyczny! Bez konieczności ponownego wprowadzani danych, bez pomyłek.

Przyłóż wagę do kasy i korzystaj z doskonale zintegrowanych urządzeń – dzięki dedykowanej szalce ważącej unikniesz błędów i przyspieszysz obsługę klienta. Wszystkie czynności (łącznie np. z tarowaniem wagi) wykonujesz z poziomu kasy – to ogromna oszczędność czasu i wygoda!

 

Wybierz jeden z sześciu atrakcyjnych wariantów kolorystycznych!

Pozyskaj klientów biznesowych dzięki możliwości wydruku numeru NIP nabywcy na paragonie!

Oszczędzaj dzięki elektronicznej kopii paragonu!

Drukuj własną grafikę na paragonach!

 

Obsługuj swoich klientów na najwyższym poziomie – wybierz już dziś kasę fiskalną dla piekarni Posnet Revo!

Umiejętności

Opublikowano w dniu

3 sierpnia, 2017

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *