Kasa fiskalna dla lokali gastronomicznych

Kasa fiskalna dla lokali gastronomicznych

Otwierasz restaurację, pizzerię, ciastkarnię, a może niewielki fast-food lub mobilną kawiarnię? Szukasz rozwiązań prostych i sprawdzonych, które zapewnią najwyższą jakość obsługi Twoich klientów?

 

Posnet Revo to doskonała kasa fiskalna dla lokali gastronomicznych – powstała z myślą m.in. właśnie o branży HoReCa.

 

Wyobraź sobie kasę fiskalną, której możliwości i funkcjonalność dopasujesz do potrzeb swojego biznesu. Wyobraź sobie inwestycję optymalną pod względem kosztów – taką, dzięki której zyskasz najwyższą jakość w najniższej cenie!

 

Wybierz bazę PLU i akumulator

 

Kasa fiskalna dla lokali gastronomicznych Posnet Revo pozwala na wybór m.in. wielkości bazy PLU. Wystarczy 10 tys. kodów, czy wolisz 15 tys.? Wszystko zależy od tego, jak szeroką ofertą dysponujesz i czy zamierzasz ją często zmieniać.

Wybierz jeden z dwóch nowoczesnych akumulatorów litowo-jonowych. Różnią się one mocą i wydajnością. Jak często nie będziesz miał dostępu do prądu? Odpowiednia wersja akumulatora zapewni Ci niezawodną pracę bez konieczności podłączania do zasilania!

 

System gastronomiczny

 

Stwórz niewielki, lecz przy tym funkcjonalny i doskonale wyposażony system gastronomiczny. Do kasy Revo podłącz terminal płatniczy, czytnik kodów kreskowych, zintegrowaną wagę elektroniczną i wiele innych urządzeń. Zwróć uwagę, jak kasa fiskalna dla lokali gastronomicznych Revo współpracuje z terminalem i wagą. W przypadku terminala płatniczego dane przesyłane są do urządzenia automatycznie z kasy – bez wymogu ponownego ich wprowadzania! Natomiast obsługa wagi odbywa się z poziomu kasy. Zapomnij o błędach i oszczędzaj czas!

Możliwości komunikacyjne to kolejny aspekt, który dostosujesz do własnych potrzeb. Wybierz liczbę oraz rodzaj portów i łączy, z których będziesz korzystać. Bez żadnych zbędnych wydatków i kabli!

Pracuj prosto i wygodnie dzięki wyjątkowo intuicyjnemu menu kasy Posnet Revo. Obsługi urządzenia nauczysz się w kilkadziesiąt minut! Z łatwością też samodzielnie przeszkolisz nowych pracowników.

 

Piękne kolory Revo

 

Cenisz nowoczesny design? Która wersja kolorystyczna kasy Revo pasuje do wystroju Twojego lokalu gastronomicznego?

kasa fiskalna dla lokali gastronomicznych

To jeszcze nie wszystko!

>>Zdobądź klientów biznesowych dzięki możliwości wydruku numeru NIP nabywcy na paragonie

>>Oszczędzaj z elektroniczną kopią paragonu

>>Drukuj dokumenty szybko dzięki innowacyjnemu systemowi wydruku

>>Korzystaj z praktycznych przypomnień

 

…i wiele, wiele innych!

 

Postaw na najwyższą jakość obsługi klienta i zwiększaj zyski! Wybierz już dziś kasę fiskalną dla lokali gastronomicznych Posnet Revo!

Umiejętności

Opublikowano w dniu

3 sierpnia, 2017

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *