Kasa fiskalna dla jubilera

Kasa fiskalna dla jubilera

Świadczysz usługi jubilerskie i potrzebujesz nowoczesnej kasy, która będzie doskonale współpracować z dokładną wagą? Zależy Ci na dostosowaniu możliwości urządzenia do potrzeb swojego sklepu?

 

Oto Posnet Revo – idealna kasa fiskalna dla jubilera! Niewielka, funkcjonalna i bardzo atrakcyjna wizualnie!

 

u jubilera

Kaso-waga u jubilera

Dzięki niewielkim gabarytom kasa Revo zmieści się nawet na małym stanowisku sprzedaży. Innowacyjna funkcja kaso-wagi to nic innego, jak zintegrowanie kasy fiskalnej i wagi elektronicznej w jedno urządzenie. Obsługa wagi, tarowanie i inne czynności odbywają się z poziomu kasy. Unikniesz dzięki temu pomyłek i konieczności wprowadzania dwa razy tych samych danych – to ogromna oszczędność czasu i sprawniejsza obsługa klienta!

 

Łatwa, szybka, czytelna

Ciesz się niezwykłą prostotą obsługi kasy fiskalnej dla jubilera Posnet Revo. Zapomnij o traceniu wielu godzin na naukę podstawowych funkcji. Obsługi Revo nauczysz się w kilkadziesiąt minut! Pracuj komfortowo i sprawnie dzięki klawiszom funkcyjnym oraz aż 42 klawiszom skrótu.

Korzystaj z dwóch czytelnych wyświetlaczy. Pozwól swoim klientom kontrolować, jakie towary ewidencjonujesz – to zwiększy ich zaufanie i wzmocni pozytywny wizerunek Twojego sklepu!

 

Jeszcze większe zaufanie klientów

Zaprogramuj dokładne nazwy towarów i usług. Wybierz jedną z dwóch pojemności bazy PLU: 10 tys. lub 15 tys. – w zależności od potrzeb Twojej firmy. Każda nazwa może mieć aż 40 znaków. Taka kasa fiskalna u jubilera to wymóg ustawodawcy i potrzeba klientów – z pewnością przechowują oni paragony za biżuterię! To oczywiste, że chcą wiedzieć, za co zapłacili.

Diament i kasa fiskalna dla jubilera

Nowoczesny design

Cenisz piękno? Z pewnością, w końcu otaczasz się nim na co dzień! Wybierz jeden z sześciu atrakcyjnych wariantów kolorystycznych kasy fiskalnej Posnet Revo. Z pewnością spodoba Ci się jej nowoczesny design i prostota.

 

Praca w systemie

Dopasuj możliwości komunikacyjne kasy do potrzeb firmy! Podłącz do niej terminal płatniczy, czytnik kodów kreskowych i wiele innych urządzeń. Zbuduj niewielki, a przy tym w pełni funkcjonalny system sprzedaży w Twoim sklepie z biżuterią!

 

>>Oszczędzaj dzięki elektronicznej kopii paragonu.

>>Zdobądź klientów biznesowych dzięki opcji wydruku numeru NIP nabywcy na paragonie.

>>Korzystaj z systemu przypomnień.

>>Ciesz się niezawodnością kasy Revo każdego dnia!

 

Wybierz najwyższą jakość w najpiękniejszej oprawie! Wybierz już dziś kasę fiskalną Posnet Revo dostosowaną do potrzeb jubilera i ciesz się rosnącym zyskiem swojej firmy!

Umiejętności

Opublikowano w dniu

3 sierpnia, 2017

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *