Kasa fiskalna dla butiku

Kasa fiskalna dla butiku

Wyobraź sobie kasę fiskalną, która jednocześnie pozwoli ewidencjonować sprzedaż i ozdobi wnętrze. Kasę wyjątkowo prostą w obsłudze i praktyczną. Kasę o nowoczesnym designie, w sześciu różnych kolorach do wyboru!

 

A teraz spójrz na Posnet Revo – to właśnie ta kasa! Idealna kasa fiskalna dla butiku!

 

 

Piękna kasa fiskalna

 

Wybierz jeden z sześciu atrakcyjnych wariantów kolorystycznych – który z nich najlepiej skomponuje się z wystrojem Twojego butiku? Błękit oceanu, elegancki fiolet, a może ognista czerwień? Kasa fiskalna Posnet Revo wyróżnia się nie tylko kolorystyką, ale też stylowym, eleganckim designem. Dzięki niewielkim gabarytom doskonale sprawdzi się nawet w niewielkich stanowiskach kasjerskich.

 

W butikuSystem sprzedaży w butiku

 

Dopasuj funkcjonalność kasy fiskalnej Revo do potrzeb swojego butiku. Zdecyduj, z ilu i z jakich portów komunikacyjnych będziesz korzystać. Podłącz do kasy czytnik kodów kreskowych, terminal płatniczy i wiele innych urządzeń – stwórz dzięki temu nowoczesny system sprzedaży!

Zwróć uwagę, w jak doskonały sposób kasa fiskalna dla butiku Posnet Revo współpracuje z terminalem płatniczym. Dane o transakcji przesyłane są z kasy do terminala w sposób automatyczny. Zapomnij o wprowadzaniu dwukrotnie tych samych danych – Revo zrobi to za Ciebie! Oszczędzisz dzięki temu mnóstwo czasu i ograniczysz do minimum liczbę popełnianych błędów!

 

Duża baza, wydajny akumulator

 

Wybierz jedną z dwóch wielkości bazy towarowej. Jak szeroki jest asortyment w Twoim butiku? Jak często się zmienia? Do wyboru masz 10 tys. lub 15 tys. kodów – weź tyle, ile potrzebujesz!

Spodziewasz się braku prądu? Nie przerywaj sprzedaży! Kasa fiskalna dla butiku została wyposażona w mocny akumulator litowo-jonowy. Do wyboru dostajesz dwie wersje akumulatorów różniące się mocą i wydajnością.

kasa fiskalna jest w tym butiku!

 

Wyjątkowa prostota

 

Ciesz się prostotą obsługi kasy fiskalnej Posnet Revo. Dzięki wyjątkowo intuicyjnemu menu i praktycznym klawiszom funkcyjnym oraz klawiszom skrótu praca z Revo jest łatwa i szybka. Obsługi urządzenia nauczysz się w kilkadziesiąt minut! Jeśli zatrudnisz pracownika, jego również samodzielnie przeszkolisz. Jeszcze nigdy nie było tak prosto!

 

Co jeszcze da Ci kasa fiskalna Posnet Revo? Elektroniczną kopię paragonu, szybki mechanizm drukujący, możliwość wydruku numeru NIP nabywcy na paragonie (pozyskasz w ten sposób klientów biznesowych!) i wiele, wiele innych!

 

Sięgnij po większy zysk! Wybierz kasę fiskalną dla butiku Posnet Revo i ciesz się niezwykłą prostotą obsługi i najwyższą jakością obsługi klienta!

Umiejętności

Opublikowano w dniu

3 sierpnia, 2017

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *