Funkcje kasy Revo


DRUKUJ SZYBKO I NIEZAWODNIEKLAWIATURA – TRWAŁOŚĆ I FUNKCJONALNOŚĆMULTIKOMUNIKACJA

  • funkcje kasy revo
    Port USB – 3 x Tak
  • funkcje kasy revoGraficzne wyświetlacze
  • funkcje kasy revo
    Revo przypomina
  • funkcje kasy revoTwoja grafika na paragonach
  • funkcje kasy revoFunkcja kaso-wagi
  • funkcje kasy revoParagon w trybie „blokowym”

Kasa fiskalna Posnet Revo to urządzenie, które zadziwia swoją funkcjonalnością. Wyróżnia się niebagatelnym wyglądem, kompaktowym rozmiarem oraz intuicyjną obsługą. Ergo posiada to, co do niedawna wydawało się niemożliwe do zastosowania w urządzeniach fiskalnych. Funkcje kasy Revo pozwalają m.in. na rozbudowę urządzenia o dodatkowe moduły obejmujące aż 3 obszary: bazę towarową, porty komunikacyjne oraz integrację z szalką ważącą. Pozwolą one po pewnym czasie użytkowania, dostosowywać kasę Ergo do większych potrzeb Twojej działalności!

Innowacyjna funkcja kaso-wagi pozwala na bezpośrednią obsługę szalki ważącej z klawiatury kasy. Tarowanie i zerowanie szalki odbywa się za pośrednictwem kasy. Wskazania wagi automatycznie przesyłane są do urządzenia fiskalnego – to ogromna wygoda i oszczędność czasu.

Podobnie Revo współpracuje z terminalem płatniczym – przy płatności kartą, informacja o kwocie do zapłaty wysyłana jest automatycznie z kasy do terminala.

Powiększ bazę PLU!

Standardowo funkcje kasy Revo pozwalają na zaprogramowanie 10 tys. nazw towarów i usług, a każda nazwa może mieć 40 znaków długości. W miarę rosnących potrzeb bazę tę można powiększyć – aż do 15 tys. PLU!

Port 3 x USB

Wyposażona aż w 3 porty USB, kasa Revo pozwala na automatyczną obsługę skanerów kodów kreskowych, archiwizację danych z kopii elektronicznej, podłączenie czytnika kart magnetycznych, obsługę programów lojalnościowych i wiele innych.

Własna grafika na paragonie

Funkcje kasy Revo pozwalają na tworzenie i wgrywanie własnej, czarno-białej grafiki, która pojawi się w nagłówku lub stopce paragonu. Znaleźć się tam może logo sklepu, reklama, informacja o promocji itp. Grafikę można wykonać za pomocą programu Posnet Grafik.

Dokonała multikomunikacja

Kasa fiskalna Posnet Revo pozwala na jednoczesne korzystanie z dostępnych interfejsów Ethernet, GPRS i Wi-Fi, a także realizowanie wielu połączeń równolegle. Co w praktyce oznacza to dla użytkownika? Z kasą Revo możliwe jest realizowanie 5 połączeń PC z własnym dostępem do bufora pozycji – dzięki temu system komunikuje się m.in. z programem magazynowym, serwisowym itp.

Ponadto Revo pozwala na zdalną archiwizację kopii elektronicznej i pamięci podręcznej, jak również wysyłanie danych do systemów wideomonitoringu i systemów lojalnościowo-rabatowych.

Błyskawiczny wydruk

Szybki i niezawodny „drukarkowy” mechanizm drukuje do 47 linii / sekundę. Do tego jest niezwykle wytrzymały – z powodzeniem pracuje nawet przy bardzo intensywnej eksploatacji. Warto też wspomnieć o praktycznym, automatycznym obcinaczu oraz systemie szybkiej wymiany papieru drop-in („wrzuć i pracuj”). Wszystkie te funkcje kasy Revo bardzo poprawiają jakość obsługi klienta oraz komfort pracy kasjera.

NIP nabywcy na paragonie

Jak zdobyć klientów biznesowych? Drukując paragony fiskalne z numerem NIP nabywcy! Dla przedsiębiorcy taki paragon staje się w pełni wartościową fakturą uproszczoną. Kasa Revo pozwala też na zaprogramowanie maksymalnej kwoty paragonu, przy której NIP nabywcy będzie drukowany – zgodnie z obowiązującymi przepisami maksymalna kwota faktury uproszczonej to 450 zł lub 100 euro.